Vezměte netopýra do ruky a fotografujte

29. července 2010 v 17:07 | Taková příležitost není každý den, ani každý rok.Fotografujte a pak se zde na blogu pochlupte |  Český kras
V bývalém lomu na Chlumu, nedaleko obce Srbsko, se 14. srpna bude konat již VI. ročník celodenní akce"Evropská netopýří noc na Chlumu." Začátek v 10.00 hodin. Navštívíte zdejší jeskyně, takže kromě svačiny, oběda a špekáčků  i baterky do batůžků.

V odpoledních hodinách budou následovat hrátky a soutěže nejen pro děti, výstava fotografií, promítání filmů a přednášky. Budete si moci netopýry pohladit, vyfotografovat, nakrmit. Takto poznáte jejich čtyři druhy. Předpokládaný konec akce je ve 20.00 hodin. Od nádraží půjdete podle netopýřích ukazatelů. Parkování není v blízkosti lomu možné. Informace pro skupiny na tlf. 731 523 599. Užijte si krásný den v Českém krasu. Kdo řekne heslo Vene, tak si bude moci prohlédnout do ještě nedávna uzavřené tajné prostory, ve kterých za války měla Škoda Plzeň uložen svůj archiv. Je tam přenádherná tma a bohovské ticho.

/Více informací o Českém krase ZDE/
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 karolína | 29. července 2010 v 17:47 | Reagovat

To bude zajímavé. Netopýra jsem ještě v ruce neměla. Od nás je to ale moc daleko. Tak si to všichni užijte. A dejte sem nějakou foto netopýrů. Ahoj.

2 Václav Burle | 24. srpna 2010 v 22:53 | Reagovat

Akce s netopýry se zúčatnilo na 120 zájemců. Je to málo, nebo hodně?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama