Tak tuhle neznám

22. března 2012 v 23:29 |  Neznáme houby
Neznám, poradíte?

......
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jájá | 23. března 2012 v 7:56 | Reagovat

U té houby, na tom dřevě, je nějaký zakletý tvor - had, nebo žába? To byl úmysl, nebo náhoda?

2 Václav Burle Nahouby | 29. března 2012 v 11:51 | Reagovat

..Nemohu si neodpustit těchto pár úsměvných řádek. Na začátku ale ihned dodám, že mě vůbec nevadí, že tady pan Knápek spamuje, ale...

Není to zas tak dávno, co právě on, tady na nahoubách proti mě tvrdě vystupoval, když jsem dal odkaz na můj, váš, náš,  blog. K jeho demagogii se přidala naprostá většina z vás, že Martine a vy ostatní. A nyní v jeho případě mlčíte.

Bylo to naprosto zbytečné, neboť není nic špatného na tom, když někdo chce tady dát odkaz na svůj blog, na své houbařské stránky. Vždyť je to zase o houbách a nejedná se o žádnou vydělečnou záležitost. Jsme všichni houbaři, kteří svůj koníček moc milujeme. A tak bychom si měli pomáhat, vzájemně se podporovat a ne si dělat neustále naschvály.

V dávných časech jsem pana Knápka mnohokrát vyzval, aby i on si svoje stránky o houbách vytvořil. A to se i částečně i stalo. Všimněte si, jak k těm odkazům změnil přístup. Je to k zasmání, jak on byl hloupý. A teď vstoupil mezi nás spamery. A vůbec se nestydí.

Tímto ho zde veřejně žádám, aby se mé maličkosti za ty jeho výlevy ohledně mého spamování, připomínání mého blogu, omluvil. (Fakt se dobře bavím. Bohužel mám naprostou pravdu!!!) A teď zjistíme, jak je na tom pan Knápek se ctí, s morálkou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama