...v Praze, tam je blaze...XXI

15. června 2012 v 13:30 | Žebráků nebo i umělců je v hlavním městě mnoho. Jsou zajímavým koloritem města... |  V Praze blaze
Umělec nemusí být jen živý, může být i hezky dřevěný, barevný, a při tom přešťastný

Jsem umělec, dokonalý machr, navštívil jsem stovky zemí světa. Všude jsem byl, všechno znám. Bohudík jsem dřevěný, dřevěný, dřevěný. Nikdy nemám hlad, žízeň a to čemu se říká peníze, naprosto nepotřebuji. Ano, jsem přešťastný človíček, a jak ženský mě milují. Každá si chce sáhnout, dopomoci si k blahu, slasti. A já jim to dopřávám. Dřevěný, dřevěný, dřevěný. ale přešťastný.
Naprosto úžasné vystoupení!!!

Všimněte si té nálepky - zákaz fotografování. Tento dřevěný, ale překrásný umělec, to přivedl k naprosté dokonalosti. Bez patřičného poplatku si necvaknete. O to se postarají bodygardi, nebo jak se to píše, ale ti samozřejmě již nejsou dřevění. Tenhle snímek mě stál majlant.

/Pravidelně pořádáme fototoulky Prahou. A představte si, že nemusíte vůbec nic platit. Jde o přátelská setkání. Asi jsem naprostý hlupák. Kdybych od každého vybral nějaký ten slušný, ale přiměřený poplatek, jak se to běžně dělá, dokonce mnozí profesionální fotografové jsou na tento způsob obživy přizpůsobeni, tak jsem již mohl být miliardář. Ale já mám lidi rád./

Víte vůbec, že mnohé ptactvo nebeské se nejlépe fotografuje právě v Praze. To bude další naše pražská fototoulka. Následná, koncem června, nás zavede do vojenského prostoru. kde nás čekají nejmodernější letadla a vrtulníky přímo v akci.


Nedávno naše městská fototoulka vedla, pod vedením profesionálního fotografa, do jednoho z pražských botanických skleníků. Bylo tam nejen vlhko, ale i jemný mlžný opar. Fotoaparáty dostaly pěkně na zadek. Bylo to ale naprosto úžasné. Mnozí poprvé - například - slyšeli, jak fotografovat rostliny ve vitrínách, skleníčcích.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama