Otravy haloucinogenními muchomůrkami

9. října 2012 v 17:36 | Prof. Jiří Patočka, Dita Balcarová |  OTRAVY


Poznámka: burle.blog.cz uzavřel neformální spolupráci s jedním dětským domovem z oblasti Šumavy. Nápad to byl jednoduchý. Na vedení jsme se zeptali, jestli by jsme nemohli dětem poskytnout vyřazené, ale naprosto funkční, mobilní telefony. Jenom jsme měli obavu, jak se děcka budou tvářit, když někdo z nich mobil obdrží a druhý bude mít slzičky v očích. Ředitel nás ujistil, že takto to nefunguje a že nemusíme mít žádné obavy. Jakmile pojedeme fotografovat jeleny, tak jim již několik mobilních telefonů předáme. Domov má zájem například i o vyřazené digitální fotoaparáty, v žádném případě ne ty na filmy.

Kdo chce z vás pomoci, tak v žádném případě nemusí telefon, nebo aparát, předávat k nám na burle.blog.cz. Přes burle@seznam.cz vám poskytneme adresu a můžete dárek na ředitelství domova poslat, nebo osobně předat.

??? - UDĚLÁME DĚTEM RADOST - ???

!!! VÁNOCE SE BLÍŽÍ A KDYBY DĚTI NAŠLY POD STROMEČKEM MOBIL, FOTOAPARÁT !!!

Václav Burle
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Václav Burle | 9. října 2012 v 18:32 | Reagovat

Zítra, ve středu 10. října, odjíždíme překontrolovat korálovce. Nepůjde jen o houby, ale uděláme si takový maličký, ale zajímavý pochůdek. Odjezd vlakem ze Smíchovského nádraží. Hlaste se na burle@seznam.cz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama