Pozvánka na fototoulku s profesionálním fotografem

15. března 2013 v 0:23 | Potřebuješ se na něco kolem fotografování zeptat? Teď máš velkou příležitost |  AGENTURA Vandrovník
Další fototoulka se koná v Praze pod vedením profesionálního fotografa


Připomínáme, že další fototoulka - 21. března - míří na výstavu orchidejí v Botanické zahradě v Praze Troji. Ceny mírné a zážitky ohromné. Všichni jste zváni.

V nejbližších dnech, než začnou růst houby a byliny, zase pod odborným vedením, vyrážíme se podívat na jeleny a srnčí zvěř. Ale to až na zpáteční cestě. Podaří se nám opětovně vlci a alespoň jeden rys? Já jsem zatím neměl to štěstíčko. Musíme rychle, dokud je tam sníh. Zvířata ve vysokém sněhu mají přece mnoho do sebe.

Fotografujeme: Dnes jsem se opět snažil vyhledat tohoto srnce a povedlo se. A nestálo mě to ani žádné velké úsilí. Zavolal jsem do hájenky a zeptal se, kde asi je. Za hodinu jsem dostal odpověď a dokonce, bohudík, i doprovod.

Teleobjektiv je vynikající věc, ale nechápu, proč ten srnec má oči, jako kdyby byl slepý a místo očí jen divné díry, černé otvory. Vždyť jsem měl světlo za zády? Kde jsem udělal chybu?
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sirvalecek | 20. března 2013 v 20:31 | Reagovat

Nejde o chybu fotografa, ale technickou nedokonalost snímače, nebo optiky; mohl by pomoci HDR režim.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama