VE STOPĚ PREDÁTORA fotograf a filmař PETR SLAVÍK

13. května 2017 v 15:19 | Fototuláka má nejen Matička příroda ráda. My se vždy těšíme na jeho nové dokonalé úspěchy. A nejinak tomu nebude ani dnes večer na ZOOMu.... |  Petr Slavík
Prima ZOOM dnes ve 20,00 hodin - VE STOPĚ PREDÁTORA I. část seriálu...

Krátce po tzv. sametové revoluci, v roce 1990, se Petr Slavík vydal stopem do daleké Afriky. Tehdá ještě v postkomunistickém čase to vypadalo jako něco naprosto nemožného. Následovaly vulkány na jihu Chile. Toulání světem začal milovat a nemohl se toho neustálého putování nasytit.

FOTO: autoportrét za pomoci zrcadla.

Na výstup na Kilimandžáro si vypůjčil fotoaparát. A co se nestalo. Zrodil se nový a převelice úspěšný fototulák. A my co ho známe jsme moc rádi a natěšeni na další jeho úspěchy. Zhotovil fotografie, nainstaloval první výstavu. Lidi nejen v Čechách byli až neskutečně nadšeni. Svět ho jako vynikajícího fotografa začal uznávat.

Dnes jezdí do té nejzapadlejší divočiny a přiváží až neskutečné snímky. Netrvalo dlouho a začal vydávat své první fotopublikace. Je držitelem, jako fotograf přírody, těch nejvyšších světových ocenění. A my jsme rádi když nám v lůně Matičky přírody - u ohňů - předává své zkušenosti a o svých cestách vypráví.


Další díly Prima ZOOM:

16.5. 13:20Ve stopě predátora (1)
20.5. 20:00Ve stopě predátora (2)
23.5. 13:25Ve stopě predátora (2)
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Fototoulání | 16. května 2017 v 22:12 | Reagovat

Nedávno jsme se fototoulali na divokých koních a zubrech. V sobotu 27. května pořádáme další zájezd a to na orchideje a zejména se pokusíme vyfotografovat jeřáby. V tento okamžik ještě několik míst volných. Jede se autobusem a na heslo mého příjmení je vše zdarma...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama